Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    Topikgazda

    válasz Yodamest #22894 üzenetére

    a frusztráció nem élmény.
    a játékfejlesztő meg nem szeretetszolgálat, hanem profitorientált vállalkozás, aki szeretne a játékából minél többet eladni, amihez az kell, hogy sokan élvezzék, és nem az, hogy Pistike 20 perc után belevágja a kontrollert a plazmába és teleírja a fórumokat azzal, hogy kurvanehéz a játék, eltántorítva a hozzá hasonlókat a vásárlástól.

    másrészt:
    én ötödszörre játszom a játékot, ebből az utóbbi 3 alkalommal már a legnehezebb szinten, és így is felbasz időnként, de ha nem tanultam volna meg a játékot könnyebb fokozaton, lehet, hogy sose jutok el a végéig, mert hát bocsmá', de van, aki nem élvezi, hogy 8-10 óra meló után még szopatja valami, amit azért vett meg, hogy szórakoztassa.

    harmadrészt:
    a te játékélményedből elvesz, hogy más is élvezi? nem? akkor miért zavar a csúszka? told fel maxra és hajrá.
    ha ez téged zavar... nos, az egyfajta elitista fasizmus, mai társadalmunkban kevés barátja van az ilyen nézeteket vallóknak, és én ezt nem érzem hogy baj lenne.

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Új hozzászólás Aktív témák