Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    Köszönöm az intelligens válaszokat, a célom továbbra is hogy megértsük egymás álláspontját, ennek fényében válaszolgatnék a felmerülő állításokra/kérdésekre:

    -először is úgy veszem észre, hogy a legtöbben akik rajongtok a játékért a könyveket is olvastátok, nyilván az más fényben tüntetheti fel a dolgokat, nekem nincs könyves előéletem a játékkal kapcsolatban csak azt látom, amit a játék ad

    -az hogy belekötök mindenbe és nem akarom élvezni szimplán nem igaz, steam szerint 140 órám van a játékban, már nem először jutok el az alapjáték végéig, én mindent megtettem, hogy szeressem, mert elképesztő szépnek tartom a grafikát és a világát, de maga a gameplay és a történet nekem közepes bármit csinálok

    -az hogy 7 éves játék meg hasonlók, semmit nem számít, kedvenc játékaim a souls széria és a bloodborne és azok sem mai játékok, de bármikor újrajátszom őket

    -talán itt a végén hangzott el az igazság, sickness tollából, engem lehet a from játékok tönkretettek ilyen téren, túl magas a mérce már nálam, azoknak egyszerűen annyira jó harcrendszere van, nyilván nem attól lesz "jó" a witcher 3 harcrendszere, hogy jobb mint a skyrimé vagy a witcher 1-ben lévőnél, mert azok még rosszabbak, szóval nem a rosszhoz képest kell nézni, hanem egy jobbhoz képest látni, hogy ez gyenge

    De alapvető meglátásom, amit így leszűrtem sokszor, hogy általában akik szeretik a BB-t vagy a többi from játékot azok nem szeretik a witcher-t, pont azért, mert látják a gyengéit. Viszont, aki sose játszott from játékkal, nem ismeri őket vagy beletett 2-3 órát és kukázta az nem fogja tudni, hogy miért gyenge a witcher harcrendszere meg úgy általában az egész mechanikája.

    Végül, hogy mi számomra a jó akció rpg? Horizon Zero Dawn, Soulsborne széria, Shadow of Mordor/War, Monster Hunter World, amik így eszembe jutnak. Talán pont ez is a közös bennük, hogy valahogy kidolgozottabb, feszesebb, precízebb harcrendszerük van.

Új hozzászólás Aktív témák