Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz South Velen #22135 üzenetére

    Én sem látom ezt jó dolognak, ami a CP 2077-el kapcsolatban jelenleg zajlik !
    Ha egy esetleges W4-et, vagy bármi más, jövőbeni CDPR játékot és minket, az efféle RPG-ket kedvelő közönséget nézem !
    Ez az egész sírás, rívás egy óriási hype (a PS4-es dolgot leszámítva, mert az tényleg nonszensz), mindenki, mindenhol ezt nyomja, hogy így fos, úgyfos, a CDPR egy utolsó köcs.... izé, cserépedény, miközben tippre 80%-uk azóta is tolja a játékot, mert valójában azért tetszik neki... A CP story-ja, legalábbis a fő szál jóval rövidebb, mint W3-é, állítólag azért, mert sokan fel rótták anno, hogy túl hosszú lett.... Szerintetek, a jelen visszajelzések után, milyen játékot fogunk kapni majd ? Biztos, hogy még kevésbé lesz "CDPR RPG"... Ha ez bárkinek jó, hát az király, de én speciel sírni tudnék ! Az AI, a "világ" pont olyan, mint Witcher-ben, nem is értem, hogy aki a kettőt összeveti olyan kontextusba, hogy "bezzeg a W3-ban !", az melyikkel nem játszott ?! Nem a pazar, soha nem látott AI, nem a sehol nem elakadó ló, :DDD stb., stb. miatt szeretjük a Witchert !! Amiért szeretjük, az meg számomra egy az egybe meg van a CP-ba is !! Én úgy látom, hogy most éri el a világ, hogy soha többet ne csináljanak majd ilyen mélységű Rpg-t ! Holott én nagyon hálás vagyok, hogy még veszik a fáradtságot és próbálnak ilyen tartalommal játékokat gyártani... Lehet, többet nem lesz... :U
    Sehol, legalábbis elenyészően ritkán olvasni / látni, hogy ki lenne emelve, mennyire hihetetlenül jó a történet oldal, mennyire egyé lehet válni a szereplőv(kk)el, milyen pompás karaktereket kreáltak, stb. Nehogy azt reméljük, nem ezeknek a kárára lesz "javulás" a jelenlegi hiányosságok terén, pedig még mindig tartom azt a véleményemet, hogy ezen hiányosságok nagy része amolyan vélt dolog.. Majdhogynem "divat" lett ekézni a CP-ot és egy része, ha nem is írok "nagy rész"-ét, tuti, hogy nincs teljesen tisztába, mit is ír.... Semmi személyeskedés, de W3-al összevetve nem kicsit vicces konzekvenciákat látok, ilyen GTA-s összevetéseknél megint csak... Ezen is el kéne vagy lehetne filózni szerintem. :K
    Ha nekiállunk egy játékot úgy nézni, hogy X dolog lehetne ilyen, mert ott jobb volt, Y dolog lehetne olyan, akkor a PacMan-től csak idő kérdése és eljutunk a Witcher 3 -ig. Nem gondolom, hogy mindenkinek bejön a CP, mint ahogy a világon semmi sem, de ettől még nem feltétlen szar. Vannak hibái, hülyeség lenne az ellenkezőjét állítani, de koránt sem annyira nagyok, mint amit simán a visszajelzésekből gondolnék, emellett pedig rengeteg pozitiv és nagyszerű tartalommal bír, ami viszont kevés helyen van említve, pedig számomra és tippre a topic lakók nagy része számára is, az az, amit szívesen láttunk és szívesen is látnánk a jövőben ! :K

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák