Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Nagynozi #13478 üzenetére

    Én most kezdtem el a játékot a 7végén. Elkezdtem először az 1. és 2. részt, de pár óránál nem bírtam őket tovább. A 2-t elvittem kb a feléig, de ott lett elegem az állandó szaladgálásból és sokszor érdektelen politikai/családi katyvaszokból. Na nem is bánom már így utólag, hogy továbbugrottam a 3-ra mert ég és föld az előzőekhez képest. Végre van fast travel, nem lehet úgy eltévedni, érdekesek a párbeszédek, szóval mindent kijavítottak benne, és Cirilla is kurvajó suna. Még csak az elején járhatok, most volt az, hogy a véres báró eltemette a gyerekét a küszöb alá. Próbálok minden mellékküldit megcsinálni, minden kunyhóba bokorba benézni, kártyázni akivel csak tudok, szal végtelen idő és lehetőség a játék :)

    Tényleg nagyon jó és megértem, hogy ürességet éreztek utána. Azért szerencsére vannak más jó játékok is, én amit tudnék ajánlani ezután az a Dark Souls széria, ami szintén embertelen jó, nemhiába lépett kultusz státuszba. Azt is érdemes az 1. résztől elkezdeni, de ha valakinek az már túl régi darab akkor ugorhat ott is a 3-ra ami már korszerűbb. Az élményben kb van olyan szinten mint a Witcher 3. Persze kevesebb ott a történet, nem ez a klasszikus beszélgetős fajta, inkább neked kell rájönnöd a tárgyleírásokból és néhány NPC-től hogy mi a fene is van a világgal. A harcrendszere viszont jobb, szal ahhoz képest meg a Witcher tűnik butítottnak.
    Mindenképp ajánlom aki nem ismeri, ott is részenként NG+-tól függően 100-500 órát el lehet lenni simán.

Új hozzászólás Aktív témák