Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz atainprison #12837 üzenetére

    Totálisan értem, amit írtál. Te következetesen folyamatosan figyelmen kívül hagyod, amit leírtam:

    - Amit itt leírtál, az még mindig nem magyarázat arra, hogy miért kellett erőszakkal ezt rám erőltetni. Ez opcionális szinten buli lehet, aki erre vágyik. De miért kell kötelezővé tenni. Én teljesen meg vagyok elégedve azokkal, amik vannak jelenleg.

    De hogy mondjuk a konkrét felvetésedre is válaszoljak, csak, hogy értsd, hogy igen is felfogtam, amit írtál.

    A lenti linkek közül az elsőhöz 113 pont kell. Nekem jelenleg 75 van. NG+-ban a "kövekből" kikaparom a 22-t. Az azt jelenti, hogy 16. szintlépésre megcsinálom azt, amit ott van az első linken. Ha jól rémlik 16-os az utazz Skellige-re küldetés, ez kb. a játék 1/3-ánál kapd meg, addigra nekem meg is lett a lvl16. Tehát csak igazam lett. A játék 66%-ában semmit nem tudok kezdeni a pontjaimmal. Megcsináltam ezt a nagyon szuper, nagyon fun, nagyon op kombót, és? A játék felénél se vagyok kb. Pont ezt mondtam. Onnantól megint minden pont mehet a "kukába". Tehát lehet, hogy a végére über-brutál sok szintű leszek, csak ugyan azok a képességeim lesznek, mint annak, aki lvl40-en végzet az első végigjátszással. És ugyan azokkal a képességekkel ő egy lvl 70-es boss-nak megy neki, én meg egy lvl84-esnek. Most arról lehet vitatkozni, hogy ez kihívás-e vagy sem, arról viszont nehéz, hogy ez egyértelműen azoknak a szo*atása, akik rendesen toltak időt a játékba. A játék (NG+) végére lényegében ugyan olyan karakterünk lesz, csak engem azzal jutalmaz a játék az előző 200 órámért, hogy én 14 szinttel magasabb ellenfeleket kapok. És ugyan ez a helyzet a fegyverekkel. Aki lvl40-en fejezi be a végén, annak van egy lvl41-es Witcher páncél elég sokáig ér valamit (mondjuk a farkas esetében addig kihúzza vele, amíg elér KM-be), de aki, mint én lvl54-en fejezte be, már kb. a 20. percben lvl60-as kommon páncélok meg kardok potyognak mindenhonnan, tehát dobhatom a kukába a felszerelésem.

    Korrketúra: az utolsó Place of Powert nem tudom kiszedni, mert az küldetés alapú. Tehát helyesen csak 21-et.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák