Új hozzászólás Aktív témák

  • BüszkeeSAAAS

    tag

    válasz perge666 #12627 üzenetére

    Köszönöm perge666 :R
    A Dx-et most nem turkálnám úgy tűnik a legfrissebb verziójú GOG Galaxy 1.1.25(beta) megoldotta a problémát
    és okozott egy másikat.... ma délelőtt újra telepítettem letöltötte az első frissitő csomagot 1.0.1 és még 2Gb frissítést nem tudom mit és most jelenleg a Galaxy client szerint 1.31-ig installálva van ,de baromira nem indul el sem a játék eltűnt az asztalról a parancsikon és sem a Galaxy clientből sem a játék mappájából nem indul. Nemes egszerűséggel még hibajelzést sem dob a win feladatkezelőjében ott van ugyan ,mint háttér folyamat ,de ennyi.... se kép se hang semmi még egy pillanatra sem.....

    És ilyenkor ne kapjon idegbajt az ember.... most ,hogy kicsit jobban állok meg tudom venni végre eredetiben egy játékot ha megtetszik ,erre ezt kapom cserébe.... se a client se a játék nem klappol a GOG-ot nem tudom az anyanyelvemen olvasni se..... nesze neked persze a warez miatt sokszor olvastam már észosztásokat ..... :W

    Na ez van szívok tovább ha már fizettem is érte ,hogy szopkodhassama.... :(((
    Közben azért ha valaki tud még valami infót adni ami segíthet ne fogja vissza magát :F

    -Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

Új hozzászólás Aktív témák