Új hozzászólás Aktív témák

  • proly01

    őstag

    Ne csináljátok már!
    Kárnak nézem ezeket mert a teljes képet ezzel a videóval meg a spoileresekkel full ki lehet következtetni,hogy mi lesz a story és nagyon úgy fest az lesz amit írtam is.
    Ellie betört orral sír valaki felett...
    Ki töri be az orrát? Abby.Mikor? Mikor Dinával Lev el és ellie vel harcolnak ott a próbabábás szobában amire sokan azt hiszik a játék vége. Dinát meglövik(lev nyíllal) elverik, a fejét csapdossa a lemezbe Abby.
    Itt mondtam,hogy tuti nem ez a vége,hanem mondjuk meghal Dina. Ellie túléli és véres bosszút áll Joel ért és Diná-ért.Hogy mindent elvettek tőle.
    Az utolsó jelenet:
    Abby beszél Elliehez.
    Ellinél golf ütő.... Golf ütő!!! Lesújt valakire(na vajon kire?) gondolom a többit már kitaláljátok magatoktól is.
    Mondjuk annyiból sajnálom ezt az egészet így már hogy a spoilerekkel együtt össze lehet tenni a képet mert így a story úgymond már hiába kurv@ jó tényleg,nem fog semmi meglepetést okozni és csak arra fogok várni mi mikor történik meg...(mikor Hal meg Joel mikor Jessie) Dina stb... de játékélményben biztosan ütős lesz.
    De ne legyen igazam!!!Nem láttam feliratosan a videót sehol sem feliratozzák,így nem tudtam teljesen értelmezni ki mit mond kinek etc.
    Kérdés persze így is marad....
    Pl. 1.18-nál a földön nyíllal megölt egyén nagyon hasonlít Abby-re.
    Ki a néger fazon?!
    Arra is kíváncsian várok,hogy akik összerakják a képet akár magukban akár majd a teszt alatt mit is fognak nyilatkozni.
    Mert ez így csúnya pofára esés lesz hogy elhordták a naughty dog -ot mindennek.Potyára. :U

    ....Pr:)ly....

Új hozzászólás Aktív témák