Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz pcMANiac #9295 üzenetére

    Na basszus! :(( :(

    Ha végigvittük a fő szálat, akkor lehet folytatni a játékot, hogy a kimaradt mellék küldetéseket befejezzem?

    Amúgy nekem egyelőre tetszik a játék. Nagyon jó, hogy egyszerre lehetek benne harcos és mágus is. A sárkányokat imádom, így örülök neki, hogy itt aztán van egy pár és elég szépen meg is vannak csinálva. :)
    Főleg a Greybeardsek vezére, aki sárkány formában jelenik meg ( Paarthumax ), tetszett és a hangja is annyira el van találva sztm, illik neki! :)
    Láttam, hogy van egy mod, ami több féle sárkányt ad még a játékhoz, majd azt még megnézem, nagyon érdekel!

    A bejárható terület hatalmas, változatos, sokféle lénnyel benépesítve. Szerencsére adott a gyors utazás is, így nem kell annyiszor elgyalogolni/lovagolni a térkép egyik végéből a másikba.

    A Mass Effect és a Dragon Age után viszont elég fura, hogy nagyrészt egyedül vagyok az egész játékban, csak néha jön velem vki, akkor is 1-2 ember..
    Na meg a párbeszédek azok amik valahogy nem tetszenek. A fent említett 2 játékhoz viszonyítva, ebben nagyon unalmasnak találom az egészet. Mintha csak úgy unottan, monotonon, olvasnák a karakterek a szöveget, minden beleélés nélkül ( 1-2 kivétel azért van ).
    Na meg kissé halk is az egésznek a hangja, bár ez orvosolható könnyen.

Új hozzászólás Aktív témák