Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz WonderCSabo #7559 üzenetére

    Totál másképpen játszom. Én úgy adom elő, hogy sokat használom a gyors utazást, felveszek minden létező mellékküldit egyszerre több városban is, mindet aktívra állítom, hogy hemzsegjen a map és utána random ami útbaesik azt megcsinálom, de ha már az van, hogy ...és most akkor ezt vidd vissza ennek-annak és fogadd jutalmad akkor már gixer van, mert fogalmam sincs névről, hogy az a karakter kicsoda, mert lazán elfelejtem. Annyira nem veszem komolyan azt, hogy "a számítógéppel játszom" élből hogy észben tartsam a dolgokat. Többnyire vágom, de volt egy kard valami perzselős pusztító varázzsal tápolt annó talán vörös sas-nak hívták :F nemtom, mindegy amit simán el kellett dobnom mert nem bírtam és most láttam egy nyilat ami arra mutat, hogy találd meg a kardot, de persze nincs ott a nyíl alatt, szóval bukok pár mellékküldit tuti. De így is jó, mert könnyebb-nehezebb terepre tévedek random, sosem tudom előre hol mire számíthatok. Nincs az az érzésem, hogy csőjáték amiben vagyok és éppen az van a kezemben amit a programírók előre beletettek és 100 emberből 99-nek tényleg a kezében is van. Így nem egy átlag sémát játszom végig, viszont nem tagadom. Van hogy megszenvedek egy-egy táposabb NJK-val a mesében és volt olyan sárkány az elején ami elöl ott futkostam fél órát, mert elkent mint a vajat bárhol bármikor. Most Istenem. Az a lényeg, hogy nem kell a reklámot nézni a TV-ben és gyakorlom az angolt ami nagyon nem árt nekem és akkor még finom is voltam...

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák