Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tirexi

    addikt

    válasz genndy #12761 üzenetére

    Ezt most úgy mondod mintha kötelező lenne felrakni 15GB modot a játékba...
    Nem. Csak arra próbálok rávilágítani, hogy tudták nagyon jól hogy szanaszét fogják modolni majd a játékot akkor miért nem növeltek meg alapból ilyen buffer méreteket, hogy ne folyamatosan CTD-zzek? :F
    Nyilván aki nem akar felrakni rá semmit az nem rak de ha nekem van egy fél millás gépem ugyan miért ne tudnám már kihasználni benne a tartalékokat?
    Azért mert a játék támogatja a "jövőt" attól még neked nem kel felraknod a HD textúra pakkot.
    Sőt nem is értem mi köze van az egyiknek a másikhoz. :))
    Miért zárja ki a gyengébb géppel rendelkező egyént a játék alól azzal, hogy a játék több mindent vagy nagyobb memóriát is támogat? Semmi értelme ennek... Mindenki a gépéhez mérten modol. Szal nem zárja ki.
    A konzolt meg már mondtam, hogy leszarom. Nem sok embert látok itt a Skyrim topicban konzollal játszani.
    Csináltak volna külön normális PC támogatást... Itt csak megint az jön ki, hogy a PC-sek le voltak xarva ami elég nagy nyomorúság a Bethesda-tól.
    A mai napig nem megy sem az SLI sem pedig a CF rendesen a játékban. 1 VGA-val majdnem ugyan annyi FPS-em volt mint 2-vel. Nevetséges.

Új hozzászólás Aktív témák