Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Youri #12452 üzenetére

    Én ugyan nem szorongok. :P Egyszerűen nem vagyok áldozat típus, és nem tűröm az agressziót semmilyen formában. Ez különböztet meg a szolgáktól (fogyasztók).
    Nem használok már semmilyent. Ha nem vehetek használható játékot, nem veszem meg. Vannak elegen, akikből jól megélnek a cégek. :P Abban a pillanatban megvásárolom a Skyrimet, ahogy elkészül, és nem kell a használatához internet. Obliviont is akkor vettem meg. De tudom, én vagyok a hülye, mert készterméket akarok vásárolni. :DDD Ja, és szeretném, ha nekem is lenne valami jogom azon kívül, hogy megvásárolhatom a hibáktól hemzsegő terméket "olyan amilyen" alapon, reklamációt kizárva.
    Biztosan nem próbáltál steames obliviont frissíteni vagy modolni, anno páran fonták a hajukat miatta. :U
    Virtuális lemez és nodvd fix is létezik (a régebbi lemezeimen sincs egyetlen karc sem, és a meghajtóimat sem tették tönkre gyári vírusok). ;) De tényleg befejeztem. :R
    Alternatíva? Létezik: letölthető és rögtön használható játék. Van néhány. Vagy lemezes és vírusmentes, olyan is akad.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák