Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lidl

    senior tag

    válasz Malibutomi #11056 üzenetére

    Ha jól láttam a Steamnek lehet csinálni minden meghajtón egy steam könytárat. Majd amikor telepíted a programokat ki lehet választani, hogy melyik meghajtóra akarod.
    De sajna a C:-n alapból a Program Files-ban van, és szerintem nem lehet még egy könytvárat a C:-n létrehozni neki.
    Viszont, ha egy másik partícióra tennéd át, akkor szerintem átmozgathatod abba a könyvtárba, amit meghatároztál Steam könyvtárnak azon a partíción.
    De ez csak ötlet, nem próbáltam még.

    Amúgy ha minden játékot át szeretnél tenni, akkor én a steam.exe mozgatásos megoldást javasolnám, amit azon a linken említettek. Az tisztábbnak tűnik.

    Nekem ssd-n van a Skyrim, de csak egy kicsit gyorsabb. Mikor korábban játszottam vele, akkor sem zavart a sebessége, nem volt nagyon lassú. Most pedig nem érzékelek nagy különbséget. Persze a korábbi alkalom amikor játszottam már több mint fél éve volt :)

    Lidl

  • kiskornel

    addikt

    válasz Malibutomi #11056 üzenetére

    Nemrég frissítette magát a Steam, és a frissítések jegyzékében megjelent, hogy végre ki lehet választani, hgoy mit hova telepítesz. Faxom fogja újra telepíteni, hisz már eleve az SSD-re pakolta magát. A youtube-on levő videók betöltési idejéhez képest elég jó az enyém, bár nekem vinyóról is kb ennyi volt, és ott se akadozott cellák váltásakor (igaz akkor még nem volt egyáltalán mod fent a gépen). Nincs bekapcsolva a lapozófájlod?

    Az uGridsToLoad viszont 9-en instabil. Ha azt tapasztalod, hogy egyik cellából a másikba mész és CTD, akkor az az miatt van. A 7 viszont jól megy.

    http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

Új hozzászólás Aktív témák