Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Reaper #940 üzenetére

    Megpróbálok mindkettőtöknek válaszolni a tegnapi kommentekre.

    Fájdalmas nem volt, csak unalmas.
    Mondjuk ha ezt az időt alkatrészek farmolására szántam volna, akkor előrébb lennék ma az biztos. Na mind1, kíváncsi leszek, hogy meglesz e a Plat Summit. Kész csoda lenne, ezekkel a járművekkel. Ezekből van fullos játművem: Hypercar, Street, MT. Semmi másból. :) De legalább HC-ből van nitro-s és pénz farmolós szettem is.

    Rég megvan a játék, de eddig a fiam játszott vele inkább. 7 éves, csak autókázott benne, én max gyűjtöttem neki a creditet kocsikra. Aztán egy hónapja láttam, hogy közel van a platina trófea, gondoltam akkor megcsinálom. És az alatt kaptam rá jobban a játékra.
    Pénzt farmolni én is a NY-on szoktam, vagy a Bad Lands HC versenyen. De most majd meg kellene vennem a Divo-t. Mert nincs meg. Sajnálom is, hogy amikor volt Summit-ba az a Divo, akkor még nem foglalkoztam ezzel az egésszel. Az tetszene. Jesko lenne a kedvencem. De látom, hogy a Venono gyorsabb nála, az is megvan. Van Chiron is. De farmolni NY versenyen az Agera R-rel szoktam, azon vannak a "B"-s alkatrészek egy ideje.

    Ma megveszem a Nomad-ot, meglesz minden a következő Summit-ra is. Bár gondolhatjátok, hogy alkatrészekben hogy állok ezekkel a járművekkel is... :) RX, DR-től félek nagyon. Főleg mert Salt Flats DR lesz.

    Tegnap, a Drift beállításokhoz, és mindenhez a Summit-tal kapcsolatban. N33TH videója segített a legtöbbet. 2711. vagyok jelen pillanatban. Szerintetek kicsúszok a 3000-ből?

    Lenne egy kérdésem:

    Amikor pénzt farmolok, akkor simán restartolom a futamokat, és nyomom egymás után. Ha alkatrészt farmolok, akkor megéri ezt csinálni? Ilyenkor a konténerbe kerülnek az alkatrészek. De a rendszer akkor is, nagyobbat ad, mint ami a konténerben van? Vagy csak annál nagyobbat ad, ami fel van szerelve a járműre? Ezzel mi a tapasztalatotok?

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Aktív témák