Új hozzászólás Aktív témák

  • gpower

    tag

    válasz Tibiajax #4333 üzenetére

    Szerintem, mint Bronco is írta ez előfordul, példának a Cod 1-et tudnám felhozni. Amikor megjelent játszottak (arányokat írok majd) 200-an. 2 hónap múlva 100-an. Aztán bejelentették, hogy jön a Cod 2. Így már csak 50-en játszottak. Aztán jött a Cod 3, ami PC-re nem jött ki - de a sok embernek ismét megjött a kedve lövöldözni és visszatért a cod 1-hez. Lassan megjelent a Cod 4 - de ott már új fegyók voltak, a mai világban játszódott. És akinek ez nem jött be az visszament Cod 1-ezni. Hogy miért? Mert hiába hagyta abba, egyszerűen annyira jó feelingben, hogy néha fel kell nézni. Szerintem ez van a TDU-val is - egyszer megjön a kedvünk, egyszer elmegy. Pl. én a hátam közepére nem kívánom a sok hülye modellcsajt a játékban. Viszont ennek ellenére majdnem mindennap játszom vele, azért mert egyszerűen szeretek kocsikázni. Szóval én nem adom fel :)

    Meg az is lehet, hogy a többség most nem ér rá. Tavasz van, nyílnak a fák, az érzések 'bimbóznak' :D vagy csak lehet, hogy készülnek valami vizsgára vagy hasonló.

    Minden játékban vannak kisebb-nagyobb megingások, de a carpack tényleg jó lenne már :)

Új hozzászólás Aktív témák