Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMedve

    addikt

    Bocs fiúk,hogy ide írok,Én konzolon nyomom a játékot,csak ott nem aratott osztatlan sikert a játék.
    TGaben kollégát meg tudom érteni,nekem is konzolon elszállt az első mentésem,29-es szinten voltam 2millával 5 ház 15 autó,ment a zajdeszba.Ez dühített,hát akkor az ő esete.Ráadásul nekünk eddig nem is jött semmi a játékhoz.Most szombaton jött egy kis folt ami a mentések kárbeveszését hivatott kiküszöbölni.
    Ti még szerencsések vagytok,pl még nem jártam a kaszinóban csak offline,klub zéró,hostolás a barátokra egy kalap...!
    De ami miatt most bátorságot vettem,hogy ide írjak az ez:
    "Available on Monday, 3/14 at 1am PT (9am GMT) will be a patch that should address many of the outstanding concerns that some of the community experienced on PS3 and Xbox 360. "-> ezt mondták szombaton ha jól emlékszem.

    Tehát ma itteni idő szerint 10-re ígérték a első komoly javítást,mondanom sem kell,hogy itt van lassan dél és sehol semmi. :(

    Ne haragudjatok,hogy ide írtam,el kellett mondanom valahol,folyamatosan olvasom a topikot,úgy vettem észre korrekt emberek vannak itt nem fogják leszegni a fejem. :R :R

    "...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

Új hozzászólás Aktív témák