Aktív témák

  • intelfan

    aktív tag

    válasz mattheus #14 üzenetére

    A kettő között a rádió a különbség, ahogy írtad.
    Képminőségben lehet különbség a két változat között, a + rádióbemenet egyik tunernél se tesz jót a képminőségnek, tehát a Cinergy 400 képe valószínű hogy egy picit jobb.

    A régi Pinnacle kártyákhoz képest láthatóan jobb a képe, és sokkal jobban megtervezett zavarvédettebb kártya, a dekóder chipje is 9bites szemben a régi 8bites BT8XX dekóderekkel.
    A régi Pinnacle-t azért írtam mert már lehet kapni újabb Pinnacle tunereket, lehet hogy azok már jobbak mint a régiek voltak.

    Mpeg1-2 felvételt támogat a WinDVR programmal. Szerintem döntsd el hogy jó minőségben vagy divX-be akarsz-e felvenni, mert a közvetlen divX felvételek elmaradnak képminőségben az Mpeg felvételtől. Az hogy a felvétel sok helyet foglal meg egyre kevésbé hátrány a mai vinyóárak mellett, tehát ha sokat digitalizálsz akkor fektess be egy nagyobb vinyóba is, ahova tudsz digitalizálni.
    A bedigizett Mpeg anyagot pedig már letömörítheted DivX-be.

    Én úgy tudom hogy Ausztriában is Pal szabványt használnak, tehát működnie kell.
    2-3ezerFT különbségért nem érdemes külföldön vásárolni mert ha garis problémád van akkor elbukod azt a kevés hasznot.

    [Szerkesztve]

    az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

Aktív témák