Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunBreeze

    aktív tag

    hűűű, azt hiszem ez lesz a kedvenc topic-om :B . minden nap teát iszok, de mivel még diák vagyok, nem engedhetem meg magamnak a minőségibb teákat (csak a filteres pikvik és társai).
    1 éves németországi tartózkodásom alatt megismerkedtem a Meßmer teával.

    itt ez olcsó márkának számít 1,75€ 20 filter, de nagyon finom. Mikor otthon voltam felfedeztem hogy a müllerben ez a márka beszerezhető. inkább egzotikus ízesítésűeket kóstoltam meg.
    amikor beteg vagyok, nátha-torokfájás, akkor mindig Ginseng teát iszok, amit a rossmanban vettem, szerintem kb 600-900 ft-ért. a filterek külön légmentesen vannak csomagolva. a tea pedig az elején szörnyen rossz ízű(nagyon tömény egy pohárban), de én már megszoktam, és amúgy immunrendszer erősítű is, így amikor érzem hogy beteg leszek, minden reggel iszok egy natúr ginseng teát.

    mivel a cukor nem nagyon egészséges, emiatt leszoktam arról hogy a teát cukorral igyam. ez egy kb egy szemeszter hosszú időbe tellett. alapesetben 3 evőkanál cukrot tettem 1 liter teába, aztán 2... 1... és a félév végén semennyit. mostmár(1 évvel később) sokkal jobban ízlik cukor nélkül a tea. a citrommal is ugyan így voltam. a teát teljesen magában iszom :U :K

    [ Szerkesztve ]

    ...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

  • SunBreeze

    aktív tag

    azt olvastam, hogy a teának semmilyen fémmel nem szabad érintkeznie :(

    valaki tud teamagokat szerezni? szívesen vennék zöldte magokat.
    foglalkozik valaki teacserje ápolásával? úgy kedvet kaptam teacserjét nevelni :U

    ...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

Új hozzászólás Aktív témák