Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gino20

    őstag

    válasz redati #1030 üzenetére

    Szia!

    Nézegettem, de az alap belépő kategóriák is kb 340-380 ezer forintba kerülnek szóval akár egy 100-asal több, ami nagyon sok ha nincs érdemi különbség a termékek között. Konkrétan 4.5 - 5 méterről nézem (korábban 55 colt néztem ~2.5m-ről, ami kielégítő volt, de a megszokás miatt, így már botrány). Ebben az árban csodát nem várok (igaz ugyan ez a TV Media-ban vagy Alza-nal túlárazva, de 520), de azért nem bánnám ha komolyabb tartalmaknál vagy One X-en is 4K-val röccenésmentes lenne.
    Amúgy kb 800 hsz-ig jutottam a topikban és valójában kiábrándító a márkával kapcsolatosan az olvasottak jelentős része, de valószínűleg a legtöbben csak, akkor kerülnek ide ha gondjuk van és lehet a felhasználok másik akár 90%-a meg csak élvezi a jó minőséget korrekt áron. Nem tudom :U , de az biztos, hogy boldog samu UE55J6300 tulaj vagyok viszont ha samu topikban lennék valószínűleg tapasztalatom alapján el sem akarnám hinni a leírtakat :) .

    Netflix Dolby Vision, Prime videó Hdr10+, BBC HLG
    Ezek szerint ezeket nem tudja az EP660? (nem vagyok egy nagy guru) A HDR10 és 10+ között jelentős a különbség?
    A közel 5m-re és is a 75"-t érzem jó döntésnek, de valójában nem bánnám ha a mostani TV-mhez képest a méreten kivül érezhető minsőgű javulást is kapnék, így lehet mégis a jobb, de 65" lenne a jó döntés :U

    Köszi :R

  • Gino20

    őstag

    válasz redati #1030 üzenetére

    Tudás szempontjából lehet inkább el kéne engedni a méret/távolság arányt, rendelést lemondani és venni egy pl ilyet :) [link] ? Mai alza-s TV-k nézegetésével a 75"-t érezném jó döntésnek ~5m-re, de valahol ezek nem valós élmények a hatalmas terek, Demo videók, agyonvilágított környez miatt, szóval lehet a 65" is elég lenne :U

    Amúgy a korábbi Dp660-od PPI: 1500-at tud, az EC780: 2000, de az általam kinézett EP660 csak 1200-at. Ezek szerint az Ep660 széria még butult is Dp-ehz képest?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák