Új hozzászólás Aktív témák

  • boborján2

    aktív tag

    válasz Vismajor01 #24059 üzenetére

    A TV gyorsindítás funkció bekapcsolása esetén 25 másodpercenként kattan egyet-mintha ki vagy bekapcsolnánk. Ha a gyorsindítás funkciót kikapcsolom akkor nem csinálja, cserébe 5 perc mire feláll a rendszer.

    Az első valóban baj. A másodikat nem értem. Nekem is ki van kapcsolva a gyorsinditás, de kb. 25 max 30 sec és készenáll a használatra.

    Mindentől függetlenül:
    Random szám csütörtök negyed 8kor! hív, nem vettem fel, nyilván azt se tudtam ki az
    Én úgy szoktam ,hogy felveszem és megmondja ki az és mit akar.Elvégra azért hívják telefonnak a telefont.

    Péntek reggel 7 órakor a ház előtt áll és ÁLL A DUDÁN
    Ha felvetted volna a telefont , nem dudált volna.
    Tényleg nem védeni akarom, csak voltam futár (is) de a "kényelmes" ügyfelek miatt , nem olyan vicces mondjuk naponta 1-2 órával később hazaérni.

    Illetve még erről az jut eszembe , amikor nyáron a hűtős teherrel a lakótelepi boltba vittem az árut , ők meg nem győztek ordibálni az ablakból, hogy állítsam le, mert mi a f.... képzelek magamról, ez lakótelep.

    Megkérdeztem az egyik jólnevelt ablakból kikiabálót , hogy vagy jár az autó és le tud jönni vásárolni , vagy nem jár az autó és nem lesz áru a boltban.
    Mondanom sem kell , bevágta szó nélkül az ablakot :)
    Én meg jutalmul lassabban pakoltam és toltam még rá egy kis kézigázt.

    Visszakanyarodva...
    Ez így valóban nem oké , hogy nincs megoldás a csomagolásra. Vagy nincs erről tájékoztatás a vásárlás előtt.
    Én első körben beszélnék a szervizzel , hátha van valami megoldás, hogy magad intézd.
    Bár ha rábólintanak , még akkor is el kell valahogy juttatni, oda meg megint csomagolás kell.

    Elég sakk-matt helyzet.

    [ Szerkesztve ]

    ignored users : snyper990 | SlayR0113

Új hozzászólás Aktív témák