Új hozzászólás Aktív témák

  • Vismajor01

    addikt

    válasz boborján2 #24058 üzenetére

    A TV gyorsindítás funkció bekapcsolása esetén 25 másodpercenként kattan egyet-mintha ki vagy bekapcsolnánk. Ha a gyorsindítás funkciót kikapcsolom akkor nem csinálja, cserébe 5 perc mire feláll a rendszer.

    Sehol nem sugalltam, hogy csak az emaghoz lehet vinni, konkrétan ez volt a kérdésem, hogy lehet e máshova mint a forgalmazó? És mellékes megjegyzés volt, hogy azért nem akarom a forgalmazóhoz vinni, mert a forgalmazó az EMAG, és nyomorult banda.

    Ugyanis már elinditottam náluk a garanciáztatást, ami így zajlott,
    irtak hogy nekem kell becsomagolni a TV-t, és nem vállalnak felelősséget a szállításkori sérülésekért
    irtam h ezt felejtsék el, 75 inch meg 40 kiló, leszedni se tudom a falról egyedül nem hogy becsomagolni nekik. A mediamarkt ugyanúgy kijött házhoz a samsung TV-ért, direkt felhívtak, hogy van e a TV-nek doboza, mondtam nincs, úgy jöttek h hoztak dobozt, segítettek nekem becsomagolni, levenni a falról etc. Meg így vitte el tőlem a husqvarna a fűnyíró traktort, a gorenje a hűtőt, de ez mindegy is.
    Emag erre az emailre nem válaszolt, nem keresett, semmilyen formában nem tájékoztatott de még csak a felvétel várható napjáról sem
    Futárcég nem irt, nem hivott
    Random szám csütörtök negyed 8kor! hív, nem vettem fel, nyilván azt se tudtam ki az
    Péntek reggel 7 órakor a ház előtt áll és ÁLL A DUDÁN. Tudtam h akk telefonon is biztos hív, felveszem mondom VAN CSENGŐNK BMEG. Itt emberek laknak/élnek te meg állsz a dudán mint egy hülye. Ráadásul reggel 7kor.
    Hát ő csengetett
    Nem csengetett mert müködik a csengő épp tegnap teszteltük, de mindegy is, TV-ért jöttek?
    igen
    És hoztak dobozt, becsomagolják?
    Nem azt magának kell
    Oké akkor viszontlátásra

    Ezért, ezekre biztos nem bízom a 650 ezres tvmet. Se az emagra se erre a futárcégre.

    Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Új hozzászólás Aktív témák