Új hozzászólás Aktív témák

  • Stifleer

    csendes tag

    Köszön szépen a Tarr kft.-nek, hogy az újév alkalmával azzal a meglepetéssel kedveskedtek nekem hogy jó pár csatornát - mellesleg pont azokat amiket rendszeresen néztem - áttettek a 3. csomagba így lassan a középső csomagba lassan semmit se hagyva. Természetesen fél éve kötöttem meg a szerződést esélyem sincs kilépni.(amióta 3in1 csomag van rendszeresen elmegy a net, telefon és van, hogy fél napig nincs is) Nem elég, hogy piszok drágák van pofájuk megszüntetni adókat vagy éppenséggel átteni nagyobb csomagba, mindezt szerződés mellett. Szaros 5 megás internetért, telefonért és 35 csatornért, amiből 5 külföldi és kb további 20 nézhetetlen(ha így folytatják a csatornák csökkentését még 35 se lesz), fizetek 8200ftot. Aki teheti meneküljön ettől a cégtől mert ő is rosszul jár. Mellesleg tanácsolom nekik hogy ne reklámmozák azt a hatalmas csatornaszámot mert tény, hogy sok de nagyon sok semmirevaló nem úgy mint t-home, digi, upcnél ahol sokkal jobbakat tartalmaznak a csomagok.
    ui. Alig várok, hogy szerződésem lejárjon és húzok innen mint sok más ismersőm akiket tarr jános (szándékosan kisbetű) átvágott

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák