Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dangerzone

    addikt

    válasz Pistu_ #1005 üzenetére

    Sziasztok Iponosok!
    2 hete rendeltem gépalkatrészeket tőletek (ram, vinyó, monitor, alaplap, ház, monitor ). Összeraktam magamnak egy gépet. De sajnos, az iponból rendelt alaplap hibás, legalábbis nagyon úgy tűnik a gépem által produkált jelenségek alapján.
    Jövő héten szerintem vissza is viszem.
    A kérdésem az lenne, hogy mondjuk ebben az esetben mennyi idő alatt tudjátok gariztatni kb, mennyi időbe telik az egész procedúra?, mert nagyon kellene a gép így a zh előtti időszakban.

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz Pistu_ #1005 üzenetére

    Kedves Pistu_!

    Elárulok egy kis ízelítőt az ügymenetből. A tévesen kiszállított áruk sem nem 100%-osan garancia, sem nem 100%-osan vásárlás, sem nem 100%-osan visszáru, sem nem 100%-osan házhozszállítás. :DDD

    Mi, a garancia megrendeljük az árut, mikor visszajött a hibás. A rendelés érkeztekor a raktárosok veszik át, és készletre emelik, hogy a házhozszállítás, kiszámlázás megtörténhessen. Ez alatt én az áruval fizikailag nem kerülök kapcsolatba, csak azt látom az online rendszerben, hogy foglalkoznak vele. Csak ezután jön a csomagolás, átadás a futárnak.

    Mikor telefonáltál, az volt a terméked státusza, hogy joggal hihettem, aznap a GLS depójában köt ki. Mikor másnap telefonáltál, szintén ez volt, ezért gondolhattam, hogy nem fért el első nap a csomag, másnap viszik el. Ezért is tájékoztattalak ezek szerint. (Volt csütörtökön mindez.) De közben a csomagoláskor a kolléga észrevette, hogy nem az a termék, mint ami a számlán van, ezért rendelt _másik_ disztribútortól, megfelelőt. Az ért hozzánk hétfőre, de az már jól. Innentől már tudod a történetet. Szerk.: ma én vittem le a saját kezemmel. :D

    Sokszor a helytelenül kiérkező áruk ugyanis – épp a nagyon 'informatív' csomagolás miatt – már a disztribútornál tévesen kerülnek bevételezésre. És újra, és újra nem a megfelelő fog jönni. Ha a fogyasztó nem jelzi, akkor mi sem vesszük észre legtöbbször.

    HGyu

    [ Szerkesztve ]

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák