Új hozzászólás Aktív témák

  • ACE-

    addikt

    válasz HUN]Repa #5981 üzenetére

    Nem első alkalommal szakadt el, amikor bedugtam, volt közben pár szerelés a gépben, ezért előfordult, hogy ki kellett szedni, és előfordulhat hogy óvatlan voltam. Valamint az is előfordulhatott, hogy próbáltam rányomkodni a matricát a lapra, hogy jobban odaragadjon, de persze a tizedmilliméter nagyságú alkatrészekhez nem ragad. Nem hiányzik az SN-ből, csak a vonalkódból. De ha elmondod hogyan tudtam ezzel trükközni, akkor elhiszem a verziódat, hogy ezzel trükköztem.
    Csavar feletti szakadás is pont azért volt, mert iszonyat bénán volt felragasztva, hiszen mint láthatod a csavar jóval magasabban volt, mint a matrica többi része, az apró alkatrészek, ezért nem is csoda hogy egyedül a csavarfejre (az egyetlen lapos területre) ragadt rá a matrica...
    Még egyszer mondom, a SN olvasható, csak a vonalkódból hiányzik egy kis darab, lehet bedarálta az egyik venti...

    De még egyszer szeretném ha válaszolnál, hogyan tudtam ezzel a matricával trükközni? Összeragasztottam két különböző SN matricát? És honnan szereztem hozzá számlát? Nem értem a gyanúsítás okát, nekem inkább csak mindenbe belekötésnek tűnik, és szánalmas a magyarázkodásod, főleg mert tudom, hogy nem nyúltam a kártyához, és nem trükköztem vele.

    Ha felvettem volna veletek a kapcsolatot, ugyanaz lett volna a válasz, ami most, hogy ejjnye, ne trükközz a matricával, most buktad a garit, vagy hogy "óvatlan volt a kártya behelyezése". Magyarázni azt mindent meg tudtok...

    Kókányolás a gyáriszámmal nem volt, számlám meg volt, rajta a gyáriszámmal, a matrica megvolt, rajta az olvasható gyáriszámmal. Ennyi, emiatt is cserélte az EVGA, ők legalább nem magyarázkodtak mint Te...

    Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

Új hozzászólás Aktív témák