Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz adalbert1 #267 üzenetére

    Ez konkrét példa volt, van, akinek ezzel próbálják visszadobni a cuccát, hogy "nem garanciális", mert nem "szakember" szerelte be. Ezért írtam.

    Egyébként meg továbbra is fenntartom, hogy tudhatok számítógépet kezelni akár magas szinten is függetlenül attól, hogy az alkatrészek összerakásához nem értek. Ezért forrdulnak az emberek számtech üzlethez, hogy azok rakják össze.
    Én magam is úgy vagyok, hogy mivel barátom szereli össze meg szét a gépeket ezer éve, ezért bár felhasználóként azért nem vagyok kezdő, és felismerem az alkatrészeket, de egy belső csatlakozót már nem tudnék a helyére tenni, mert nem tudom, hova kell. Őszintén szólva egyáltalán nem is érdekel, de gép attól kell. Tehát ha úgy jönne ki a lépés, én is összeszerelve vennék gépet, és elvárnám az üzlettől, hogy ha megfizetem, tesztelve és minden csatlakozóval a helyén hozzák ki. Mivel ezért fizettem...

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák