Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.NX

    addikt

    válasz Tony21 #5569 üzenetére

    Van a FB-on nagyon szuper Gyerek társasjáték csoport ;), ott nagyon ajánlják ezeket 8-9 évesnek, ha bejött a Karak:
    Varázslatos Krónikák (mobilappos kalandjáték, Bűnügyi krónikák gyerekeknek)
    Andor Junior
    CoraQuest
    Ez utóbbi kettő külföldről beszerezhető, és nagyon jól kell tudnia a szülőnek angolul.

    Elfogadom a sütiket.

  • Cyborg

    őstag

    válasz Tony21 #5569 üzenetére

    Köszi a tippeket, akkor ezeket bevállalom, remélem tetszeni fog a gyerekeknek(8, és 10 évesek) , az érthető játékmenet, egyszerű szabályok még Nekem is fontosak:)
    Én is Zoliék csatornáján keresztül találtam rá erre a társasjáték világra, előtte csak a monopoly, meg az activity létezett, de megtetszettek ezek a nem táblás, meg nem hagyományos kártyajátékok.

    Viszont minél több Zolit nézek, annál erősebb Horst Fuchs utánérzésem van, minden játék szuper, mindegyik játék fantasztikus élményt ad, ami átmegy a kezein. El is kezdtem vásárolgatni pár egyszerűnek tűnő játékot. Az Eladlak, meg a Splendor Marvel bejött, imádják a gyerekek, de azért vetődtem árnyékra is. Sajnos szégyen, vagy nem, bevállalom, a Királyi árú, meg a Crew megértése már gondot okoz Nekem is, úgyhogy még a játékig nem is jutottunk el velük, még kell egy kicsit érlelődnie bennem, vagy először felnőttekkel kellene játszanom párat velük, hogy összeálljon a kép. Esetleg, ha valaki talál szájbarágós magyarázó videót róluk, ne tartsa magában :) Addig pihennek a szekrényben, és toljuk a többit:) Köszi

Új hozzászólás Aktív témák