Új hozzászólás Aktív témák

  • DJGABI

    addikt

    nyah, így pár hét tapasztalatai:

    Müller kb a társasjátékok mekkája, néztem otthon is meg melóhelyen is, direkt ilyen játékokra specializálódott boltokat, oké nyilván volt dixit, carcassone meg monopoly, kártyázósokból 100 féle uno, poker, magyar kártya. de így ritkább játékok semmi... a német shopban azért több fajta is. be lett húzva 3:

    Scotland Yard: Die Jagd nach Mister X [link]: talán ez jött át a legkevésbé, de igazából játszani se tudtuk. leírás ugye ezekhez kb csak ilyen utólag hozzácsomagolt, már-már gúgeltranslate-es jár, hát ezzel sokra nem mentem, meg fura is, azt írja mr x végig fenn van a táblán. annak mi értelme? néztem a nagy játékhoz való leírást, de nem igazán ültethető át erre. majd esetleg bescannelem, hátha nálam okosabbak hozzá tudnak szólni.

    Aranyásók párbaj: tanulás céljából egyelőre csak az arany számlálás nélkül játszottunk egy próbajátékot, nekem bejött.

    Carcassone für 2: scotland yardhoz képest ez viszont tökéletes, nem ismertem a nagy játékot, de ez nagyon átjött, tök jó ez a kis puzzle-zés. egy eredményjelző/számlálót nyomtatni kellett hozzá, de amúgy 10/10.

    kártyázósokat itt vettem még [link], megyeszékhelyen azért nagyobb volt a választék: Ladybaby ugrott be a kosárba (még nem játszottuk), meg egy

    Vigyázz6! elég fárasztó egy játék, annyira egyikünknek se tetszett. el lehet vele lenni, de így videók alapján a no thanks szimpibb, csak ugye ahhoz min. 3 ember kell

    Exploding kittens: régebbi rendelés még kínából, gf-nek ez jött be a legjobban, én is aránylag szeretem játszani, Implodingot is berendeltem hozzá. egy Unstable unicorns még tervben van, alin mától sale van, 8,88$ [link]

    Hanabi: megjött kínából, fólia szakadt, (emiatt ?) kártyák összeragadva, nagyon sötét a háttere, számok alig olvashatóak rossz fényviszonyok közt. picit volt csak olcsóbb mint itthon a fémdobozos, tényleg nem érte meg. játszani viszont jó, mindketten szeretjük.

    off: nyaraláson olyan retro csodák voltak a szállásadónknak kitéve, mint: Kalandozás a vadnyugaton, Kérdezz felelek, meg valami lépegetős-rendőrös, nem emlékszem már annak a címére

    [ Szerkesztve ]

    << "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Új hozzászólás Aktív témák