Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz #46824192 #141046 üzenetére

    Nem kell ezen semmit megmagyarázni, ha valami jól működik, akkor jól, ha viszont nem, akkor nem!

    Nálunk megy a Telekom-2NDSSID és nem okoz problémát - különben már kikapcsoltattam volna -, van IPv6 és nincs miatta gond - kell is, de akinek nem hiányzik, nem is fog még egy ideig -, illetve távolról is elérhető az ONT, szabályozható külön a Wi-Fi hálózatra csatlakozott eszközök használati idősávja is - bár erre pont nincs szükségünk -, hogy csak néhány felvetésre reagáljak.

    Igen, voltam olyan szolgáltatónál, ahol probléma volt az IPv6, vagy kiiktattam anno egy másik szolgáltatónál a mások számára is elérhető Wi-Fi hálózatot, mert nem volt szimpatikus a működése, valamint használtam sok szolgáltatói eszközt, ami mögé azonnal ment a saját router, mert anélkül a Wi-Fi szinte használhatatlan volt, vagy akár még a vezetékes kapcsolat működése is problémásra sikeredett néha - a Telekomnál is akadt korábban ilyen bőven -, de ha jól működik végre egy szolgáltatói ONT, akkor nem teszek mögé feleslegesen egy plusz fogyasztót.
    Home office során (heti több nap), Wi-Fi kapcsolaton több órás videokonferenciás megbeszélések - saját fejlesztésű felületen, ahol nem csak azt venném észre, ha megszakadna a kapcsolat, hanem folyamatosan láthatom a részletes kapcsolati információkat -, leginkább itt bukna ki azonnal, ha gond lenne.

Új hozzászólás Aktív témák