Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor9991

    őstag

    válasz snyper990 #138484 üzenetére

    Nem tudom mi az értelme én csupán azt látom ha ugyanazt megkaphatom 3390-ért mint publikus csomagban internet+telefon -20% kedvezménnyel -600 forint e-packkel 5690-ért.
    Ekkor eléggé meg kell gondolnom miért is fizetném a drágább árat, ha ugyanezt havi -2300 forintért is megkaphatom.
    Ha megnézed a konkurenciát akkor azt látod te is gondolom, hogy ez az olcsósított ár sem kirívóan alacsony a nyújtott szolgáltatásért cserébe.

    #138482 RVR400 :

    Itt az Alföldön nem nagyon tudsz válogatni van a telekom koax 30éves hálózata meg az invitel 50éves hálózata.Itt annyiért adják a szolgáltatást amennyiért nem szégyellik, itt nincs spec ár :)

  • #46824192

    törölt tag

    válasz snyper990 #138484 üzenetére

    Prémium ügyfélszolgálat??
    Ugyanmár....
    Évekig havi26e fizettem , most 2 évig épp csak 20-21e között fixen. Ehhez képest az üfsz full sötét +mind mást mond , a szerelők sokszor igénytelen munkát végeznek vagy épp sáros bakancsal akar végigszaladni a házon ,legrosszabb amikor a kettő együtt van , az eszközök meg tudjuk milyenek. (akinek nem inge....)Még szép hogy én is addig ütöttem az asztal amíg kiharcoltam a jogosan járó spec kedvezményeimet.

    Ennyi pénzért én nem várok semmilyen területen prémiumot, csak az elvárható minimumot. Amíg ezt is csak alulról súrolják , addig boldogabban fizetek pár ezressel kevesebbet, mint hogy rám tukmálnák minden esetben a drága ,de ugyanilyen csomagot. Mert ugyebár az üfsz a saját sajtóanyagaikat sem ismeri , semmilyen publikus pdf anyagot amit ők tettek közzé, ők soha nem tudnak semmilyen kedvezményről, nehogy már jóljárjon az efi. Állotom ,hogy erre szándékosan vannak kiképezve!

    (tudom menjek máshová,,,,hát én lennék a legboldogabb ha megjelenne más is a területen)

    Cry0 A nagyja ZS kategóriás gagyi film , ami jó azt garantáltan láttad már vagy 2-3* más forrásból. A minőség meg ránézésre max egy elcseszett 720p a legjobb esetben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák