Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Cs1csó #14320 üzenetére

    Felhívtam a forgalmazó cég munkatársát, aki szerel (nagy inverter- telepeket is pakolnak szerteszéjjel az országban, és szünetmentes rendszereket is építenek) és a problémás eszközöket is vizsgálja- javítja garis és nem garis kereteken belül is, meséltem neki a történetet, azt mondja, az inverternél a papírokban- adatokban megjelölt watt érték számít, tehát 600W-ot ki kell szolgáljon, a 150W-ra 3 led az egész biztos fölé van lőve, egy 100 egységből álló skálát elég nehéz 4 db kigyulladó leddel pontosan jelölni, az nem egy pontos fogyasztás/ terhelésmérő, csak egy kis jelző részegység, és ha a 470W-tal tolom, az a felfelé csalásból eredően simán kapcsolhatja az overload ledet, de csak a led, nem fog csipogni, mint valós túlterhelés, ne foglalkozzak vele, mert ha a készülék egyéb részei is túlterhelést érzékelnének, a készülék lekapcsolna, használjam nyugodtan.

    Sőt, a papírok szerint akkor kapcsol le a túlterhelés miatt, ha a 600W teljesítményt túllépi 10 másodpercre 20%-kal, tehát a sok trükkös szöveg helyett itt a folyamatos elvileg a 60W-lesz, a csúcsteljesítmény pedig 720W.

    Ahhoz képest, hogy ez ez valós szinuszos inverter, és végeredményben zsírúj készülék 2 év garival, szerintem kifejezetten jól jártam a bruttó 42 ezer forintos árral.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák