Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz *Ropi* #11085 üzenetére

    Na most akkor fejtsük meg mi van :D

    Most egy árva felhő sincs 100km-es körzetben, ezért nyomtak 10pernyi áramszünetet. Sztem a napsütés lehetett a ludas, ja és kezdésnek ahogy általában lenni szokott 3-4 le/visszakapcsolás is volt mire tartósan eltűnt a villany.

    Az UPS 3perc alatt 92%-ra merült, de ebből 4-5% azonnal jelentkezik - ez első perctől fogva így van. Végül 5perc hidalás után csakugyan 92%-nál leállítottam a rendszert mert fontos hogy a gép áram alatt maradjon, a BIOS miatt (szar az elem nem akarok már vele szöszölni, ősszel várhatóan új gép lesz).

    A kényszer-hibernálás tehát nem következett be, simán tudtam volna melózni a gépen 10percig ha tudom hogy ez egy 10perces áramszünet ;]

    Lehet akkor az USB kapcsolaton van valami? Néha van egy halk kattanás a szünetmentesen belül és olyankor újfent USB leválasztás hangot ad a Windows. Ilyen sose volt, pedig ez a kattogósdi is első perctől kezdve van. Aztán amiről még sehol nem írtam hogy akkuhibát egyáltalán nem jelez az APC, de kétszer valamiért akkor is hibernálta a gépet ebben a hónapban - csak most már nem tudni miért :F

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák