Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    Üdvözletem!

    Van egy Kstar Microsine 1000VA típusú szünetmentesem. Nemrégiben volt 2 hosszabb áramszünet is, és egyiknél kb 15 percet bírt úgy hogy egy TV-t és egy internet modemet hajtott csak. Másodjára csak a net modemjét látta el így bírt kb 45 percet. Nem sokkal ezek után ránézve a programjára láttam hogy az akkut nem tölti 100%-ra csak 77-ig. A program nem írta a rossz akkut, de már gondolkodni kezdtem az akku cserén. (Több mint 4 éve megy nonstop.) Mai nap reggelén volt egy pillanatnyi áramszünet, és már nem védett meg tőle, mert az asztali PC újraindult. Szét is kaptam a szünetmenetest (nem nagy dolog.) és két darab Kstar 6-FM-7 akku van benne. Rákerestem, de nem találtam ugyan ilyet már, vagy szimplán nem jól kerestem, de kérdezném ha tényleg magyarban nem beszerezhető ugyanez a típusú akku akkor mivel helyettesíthetem ami méretileg is belemegy és ugyanígy évekig bírja vele? Aho9gy nézegettem a Kstar 6-FM-9 akku ugyan ilyen fizikai mérettel van de ugye erősebb és félek tőle, hogy nem lenne jó, bár ezt sem találtam már magyar boltokban sehol.

    Tanács mi tévő legyek? Milyen akkut vegyek bele? Elvégre az csak olcsóbb mint egy új szünetmentes ami ennyit tud mint az említett darab amiről szó van.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák