Új hozzászólás Aktív témák

  • Cickánykoma

    tag

    válasz Cs1csó #14052 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm a gyors választ és a tippeket!

    Igen, rájöttem, hogy kicsit túlnőttem a kapacitását az elmúlt 3 évben :B
    Az APC aksicsere intézése már folyamatban van, megvan a kiszemelt szerviz, csak úgy szeretném elvinni cserére és lekapcsolni a teljes kócerájt róla, hogy már meglegyen a másik, ami addig ideiglenesen tudja helyettesíteni, mire visszakerül.

    Igazából a 2 monitor és a tévé együtt van használva, kicsit bonyolultan de minden eszközt rájuk van kötve (Microserver D-Subon csak a Dellre, a mini-ITX-en rajta van mind 3 kijelző (DVI,DVI, HDMI) - csak ritkán kapcsolom be a két szélső monitort és a Ryzen-es PC-re is van a tévé meg a BenQ), Plusz a tévére még rá van kötve egy alkalmanként használt PS4 is, ezt el is felejtettem a felsorolásból.

    Igen, a laptopot a védelem miatt töltöm róla, meg ha már minden elosztóm egy helyen van (az APC 4 Schuko aljazátára 3 db 6-os elosztó van rátéve)

    Az ajánlott Eaton-nál keveslem az 1 db Schukot, és ahogy nézem nincs rajta USB-s port szoftveres vezérléshez.

    A Legrandnál szintén keveslem az 1 db Schukot. De lehet azért, mert az APC-men alapból 4 va és hozzászoktam. :B

    Az APC Easy nem jó tudásban? Van rajta 4 db Schuko aljzat, és a 800VA-s tudásban elég (450W).
    Igaz, ahogy nézem, azon nincs külön USB

    Vagy több Schuko aljzatos szünetmentesek mindenképpen drágábban vannak csak?

    Madžari......Dober dan, passport kontrol !!! :D:D:D

Új hozzászólás Aktív témák