Új hozzászólás Aktív témák

  • Snowy_owl

    őstag

    Sziasztok!

    Egy Powercom 600VA-es upst birtokolok egy ideje már, rendben teszi a dolgát, eddig még nem volt vele baj, és éppen ezt szeretném elkerülni, hogy ne is legyen. Gyakorta ingadozik viszont itthon a hálózati feszültség, már évek óta, a közelben van egy autószerelő műhely is, amire én gyanakszom.(Amikor ingadozás van, akkor arra a pár pillanatra vibrálnak a lámpák, mintha hegesztenék) Ugyanis mióta megvan az ups azóta gyakorta mikor előjönnek ezek a feszültségesések, akkor benne egy relé kattog egyfolytában. Pontosabb megfigyelést is végeztem. Tehát körülbelül normál esetben van egy fix 230-233Volt, majd amikor esik akkor egy pár pillanatra leugrik 210-215Voltra - hogy most ez mennyire valós egyszerű műszerrel a mintavételezés sebessége miatt bizton nem állíthatom, de arra jó, hogy legalább látszik, hogy történik valami. És amikor ez történik, akkor kezd az ups is heves kattogásba. Elméletileg ez egy line interactive eszköz tehát épp ezért is csinálja amit csinál, de vajon bírni fogja ezt? Sokszor nem vagyok itthon, és tartok attól, hogy majd akkor száll el, mikor nem vagyok itt.

    Közben sikerült levideózni is: [link] <- hozzáteszem itt még ilyen rövid időközökre nem kapcsolt most az ups de egy hangyányival hosszabbnál már kapcsol.

    [ Szerkesztve ]

    régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

Új hozzászólás Aktív témák