Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz ecaddsell #11711 üzenetére

    A Kstar Microsine sorozat tiszta szinuszos, a szivattyúk tehát mehetnek róla, van benne AVR, így a feszültségingadozás ellen is védve lehetsz. Külső akkumulátor viszont nem köthető rá, így ilyen téren nem lesznek a barátaid. Reggel írtam az SPS SOHO és a CyberPower Long Backup családról, ezeknek külső akkumulátorokkal elég sokáig nyújtható az áthidalási ideje, viszont ezekről egyelőre nincs sok tapasztalat a topic-ban. De lehet, hogy ezek sem lesznek jók Neked, mert a SPS SOHO-ban nem látok AVR-re utaló nyomot, a CyberPower CPS600E adatlapján pedig pont most olvasom, hogy "Output Waveform: 0%-40% Load, Pure Sine Wave, 40%-100% Load, Simulated Sine Wave"??? :Y Mi a fenyő?!

    Valaki esetleg tud róla, hogy az SPS SOHO-ban van-e AVR? :F

    Szóval lehet, hogy Neked egy komolyabb gépre lesz szükséged, ami saját akkumulátoros, de kapcsolhatóak hozzá külső akkupakkok, így növelve az áthidalási időt. Ez azonban nem lesz olcsó mulatság... :(

    (#11712) krisz12071
    Hoppácska-hoppácska-hoppácska!!! De pofás lett a 2017-es modell! Még nem is láttam! :C Köszi a bejelentkezést! Minden észrevételt tapasztalatot örömmel fogadunk. :R Én különösen, mert nagyon régóta tervezem, hogy veszek egy ilyet. Ha megtudod, hogy van-e benne AVR, mielőbb írd meg! :D

Új hozzászólás Aktív témák