Új hozzászólás Aktív témák

  • Detox!

    senior tag

    Lenne egy két szarság ami nálam csak a helyet foglalja, talán vki tudná hasznosítnai őket.

    -S939 A64 3000+ doboz (megvan a belső zöld karton merevítés, a párnázott műanyag procitartó, valamilyen lapított fejű madzag (sztem a hűtéshez) , valami fémlap, meg négy alumínium nemtudommi (gondolom procc vagy hűtés rögzítéséhez)).

    -Gigabyte 6800GS doboz (szép állapotban :D, benne a kiskönyv, molex csati, meg valami komolynak tűnő kis fekete elosztódoboz, amin van s-video out, meg piros (föléírva Pl) zöld (fölötte Y) meg kék (fölötte Pb/AV) lyukak.

    -Gigabyte GA K8NF-9 doboz (Asus Floppy Cable, 2db Sata kábel, 2db Satas vinyohoz tápcsati, egy SLI kábel, user manual)

    -Spire HDD cooler (alumínium váz, két venti, pont ugyanilyen

    -Terratec Mystifi Mamaba rágcsa (1hetet használtam>>tökéletesen új állaptú, 5 programozható gomb, 800dpi, ergonomikus, szimmetrkius>>jobb és bal kezeseknek egyaránt kényelmes, USB-s, pont ugyanilyen)

    -Fehér mobil rack (típus jelzés nincs rajta, egy kicsit már sárgult, de szépen működik)

    -Sony CD-ROM (2002 augusztusi gyártmány, nem sokat volt használva, működik szépen)

    -NEC fekete floppy drive (karcmentes, még floppyt nem látott, vattaúj, 2006 júliusi gyártmány)

    ÉÉÉÉs Eredeti Walk Fit talpbetét 42-43-44 méret. (1éve vettem, de csak kettesével (két pár) adták, így egy felesleges. Új, nem használt. Ez az amit úgy reklámoztak hogy úthengerrel átmentek rajta, term. kibírta :D kis info). 5K

    Ha valakit érdekel vmi, mondjon árat,,,, megegyezünk... :)
    Gari 1hét pénzvissza mindenre, személyesen ávhető minden Szhelyen.
    Csere mikrofonra (vagy mikrofonos fülesre) érdekelhet :).

    :R ML320-nak ezúton is köszönöm a dvi-dsub átalakítót :R
    L@czkonak pedig a Razer DB-t, TÖKÉLESTES :R

    "Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

Új hozzászólás Aktív témák