Új hozzászólás Aktív témák

  • andaxin76

    aktív tag

    válasz jonnyjoker01 #1622 üzenetére

    Köszönöm :)

    Az ajtó, klafa,nekem a csipesz valamiért hangulatos,a szitakötő is jó,kár h a szárnya takarja,katica is jó lenne,csak elveszik a levélen,gaz tetszik,mező sem rossz,színek jó,szitakötő 2 nagyon jó lenne,ha lenne fókusz:) Vidéki fejlődés nem rossz.Utómunka volt?Mert megmondom őszintén hogy a virágos képeid,Wa2x_ javíts ki ha tévedek,én túlszaturáltnak gondolom,ha tisztában vagyok egyáltalán a jelentésével :)Nagyon erősek,ragyogóak a színek,már szinte szemet bántóan és nem tom h kamera,vagy utómunka ez az erős szín.
    Még valami a nem teszt képek natúr,lencse nélkül készültek? Mert igazából erős fókuszt egy képen sem véltem felfedezni.A camera 360 nevezetű appot sok helyen hallottam szidni egyébként.
    A tesztképek a lencse miatt homályosak,még Bepkennek voltak az elején hasonló képei.
    Az én lencsém pl nem is optika hanem a fényképezőgép kereső lencséje.
    Amire írtad hogy csikos a kép,egyre tudok gondolni,hogy a lencsén így törik meg a napfény.
    Én is jártam már így

    Csak így tovább ,a fejlődést tapasztalni fogod meg mi is..... :)

    BITBOYS simán lencse nélkül,mert ha igen akkor egész közelről lehet fotózni azzal a telóval,viszont a fókuszt nem találta a masina :) Lehet túl közelről lőtted,és nekem szintén erős a szín.

    [ Szerkesztve ]

    Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

Új hozzászólás Aktív témák