Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • siti

    senior tag

    válasz Dare2Live #37837 üzenetére

    mert azzal, amim nincs, azzal nem számolok, nem tervezek és nem is bánkódom miatta.
    Igen, dolgozhatnék külföldön/Bp-en több pénzért, akkor most "buktam" minden hónapban fél-egy millát? Számoljam? Kegyetlen lehet így élni. Nekem ez nagyon furcsa. (nem dohányzom, nem iszom, még sincs ferrarim esete. De akkor legyen megtörtént eset: Egyszer kölcsön adtam egy ismerősnek 50eFt-t. Azt mondta megadja, pár hét. Majd következő hónap. Majd akkor kap pénzt és abból. Majd elengedtem... Sokszor előjött ez, hogy milyen jó lenne az az 50e és akkor... Szerintem képzeletben vagy tízszer is elköltöttem. Az már fél millió. Majd itt jöttem rá, hogy mindegy, az már nincs, nem számít és ha lenne se lennék előrébb, mert 450e még mindig hiányzik. :) )

    A kiadást se számoltam ;)

    Nem a nőfélére gondoltam, hanem a párokra... Ha férj és feleség együtt otthon tud lenni nonstop, akkor mindkettőnek jutna ideje magára, gyerekre és nem fog megkattani. Gondolom. Akinek meg a karrier fontosabb mint az anya szerep, akkor meg fogja oldani, hogy tudjon karriert építeni baba mellett. Ha nem tudja, akkor a karriert se erőltesse (megint csak szerintem).

    [ Szerkesztve ]

    Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

Új hozzászólás Aktív témák