Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz siti #37840 üzenetére

    "Igen, dolgozhatnék külföldön/Bp-en több pénzért..."

    Ami nincs avval így én se számolok. Ami viszont van avval hajlamos vagyok.
    BP/Külföldön akárhol akármilyen poziba dolgozol? Nem. Vagy gyereked? Igen.
    Érted a difit? Az egyik "megtörtént". Ma is valóság. És holnap is az lesz.
    A másik meg a valóságban nem létezik.

    "Számoljam?"

    Mért ne számolhatnád? Én kb tudom 0-3év között mennyi volt. Attól megváltozik bármi? Megbánnád vagy mi? Annyi történik tisztába leszel vele.
    Ettől nem lesz rosszabb, jobb. Vagy ha a tényektől neked rosszabb lesz ott lehet el kéne gondolkodni....

    "Kegyetlen lehet így élni."

    Mindenkinél van kognitiv diszonancia. Sokan különböző okokból elképesztő szubjektív/álomvilágot faragnak maguknak.
    Még ha meg is érti, hogy 5+5=10 ő nem úgy számol nála az 5+5 az 3 vagy 5 vagy 7. De semmiképp se 9 vagy 10. :)
    Amikor anno sok éve barátom magyarázta a megvett 1x éves BMWjéről, hogy nem csak jobban megy a yarisomnál de kevesebbet is fogyaszt a fentartása meg yarishoz képest végképp semmibe se kerül. :) És annyira hitt benne majdnem én is elgondolkodtam rajta a 3.sör után. :)
    Vmi hasonlót érzek én most.

    @szebe: BPn, Szfváron jelenleg kemény hiány van ovonéniből. A tvi előírást se tudják ovik tartani.

    "Ha férj és feleség együtt otthon tud lenni nonstop...."

    Már, hogy otthon vannak nonstop =7/24ben? Nem dolgozik egyik sem legalább napi 8ht? Semmit egyik sem? Látod nekem meg ez a furcsa. Persze láttam én ilyet sokat MOon. Itt most ezt a hszt aszem be is fejezem... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák