Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slapy

    aktív tag

    válasz siti #37828 üzenetére

    Jó hogy megemlíted...pénz kiesést számolni gyerekkel kapcsolatban, ez nekem nagyon furi...a világ legcsodálatosabb dolga szülőnek lenni,de közben azt vezetni hogy mennyi pénz esett ki...érdekes! Mindegy szerencsére nem egyformák az emberek!
    Nekünk nem volt választott orvos, bába...nem tartottuk fontosnak,viszont magán dokihoz jártunk a terhesség alatt!

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz siti #37828 üzenetére

    "én a kiesést nem számoltam, mert azt simán kárpótolja a gyerkőc"

    Akkor a kiadást mért számoltad? Azt nem kárpoltolja?

    Ez nem arról, szól, hogy kárpotol, nem kárpotol. Ez egy szám. Ennyi vagy annyi. Nekünk első 3évben 12misi. van ahol fele ennyi. Ahol meg pl magasabb fizu vagy vmi EÜ probléma van ott sokkal több.

    "és kibírható lenne 9-12 év is otthon, ha nem egyedül csinálnánk."

    Ennyire már ne magadból indulj ki. Rengeteg nőféle van. Van amelyiknek ez bejön ha van segítésge, ha nincs. Imádja a biliztetést, a gyerek szájába adni a kaját, az öltöztetést a végtelen mosást, vasalást. Nem zavarja, hogy teljesen beszükült és az élete a gyerek és csak a gyerek.
    Sokan meg úgy érzik 2-3év otthon után, hogy megfullad és dolgozni szeretne. Vagy akármit. De ne csak a gyerekről a kakis pelusról szóljon az élete.
    Én férfi vagyok. Ha nem járhatnék dolgozni vagy nem lenne napi 8hm nem otthon csak gyerek és gyerek tuti becsavarodnék, elvállnék, elköltöznék. Pedig imádom a fiam.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák