Új hozzászólás Aktív témák

  • Tizedes1

    aktív tag

    válasz MunezXBK #788 üzenetére

    AZ elfeledtem mondani, hogy nappali + két szobás lenne a minimum, 60-80nm-ig :R

    Köszönet a válaszokért!

    Szóval az első kecó a köfém 40-ben volt, fsz, 70nm, 9.6-ért adta el a tulaj....
    Az elején nagyon mérges voltam, később kicsit sajnáltam, hogy lecsúsztunk róla.
    Most már nem bánt a dolog.

    A másik a 10-ben van, 1 emelet, 70nm 9.5-re tartják, de hiába adnák 8.5-ért, teljesen fel kell újítani és a közös költség úgy van 11000 felet, hogy már a panelprogram ki van fizetve :(

    Most a 29,ben voltunk, 2. emelet, 60nm, teljesen rendben van a kecó.... a fürdőt azért megcsinálnánk, de máshoz nem kell nyúlni. Közös költség 4460ft!
    Fűtés 3m3 meleg vízzel télen 28e volt és 36-ot kaptak vissza(láttam a számlákat).

    Érdekes, hogy 3db 8.5-9.5nm-es, külön bejáratú szobákat lehet csinálni egy plusz ajtó berakásával, í]y ha a 2. gyerkőc fiú lesz, akkor a tinédzser korban megoldható lesz a külön szoba projekt, míg a 40-ben ez kivitelezhetetlen lett volna és ott a sarokkádas fürdő miatt a reggeli, suliba,munkába menős hajcihő igazi Call of duty lett volna :)

    Érdekelne, hogy azzal a kecóval mizujs van.
    Arról hallottam, hogy sok rendőr lakik arra, épp egy 13 éves srác panaszkodott, hogy sok arra a sün...
    Szóval szvsz inkább az előny, mint hátrány.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák