Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    Nekem egy rémítően szar storym van eldentről.

    10+éve elköltöztem Pécsről ahol egy nagyon jó fogorvosom volt. Visszajártam hozzá évente de messze van, problémás volt.
    Olyan ~6éve behozta IBM a medicovert. Ingyenes fogorvosi vizsgálat, árakból kedvezmény. Gondoltam akkor talán most kéne váltani időpontot kértem elmentem az eredmény lesokkolt.
    Van egy lyukas fogam és mindkét amalgános tömésem cserélni kell.
    Szarul éltem meg, nem fájt, kértem időpontot de jött a karácsony lementünk Pécsre. Felhívtam a Pécsi dokim, hogy beférnék e mondta jöjjek. Végignézte azt mondta fogkőt lassan le kéne szedni lekapja most. OK. Utána kérdeztem minden rendben van e. Mondta igen. Rákérdeztem, hogy töméseket nem kellene e cserélni. Újra végignézte azt mondta egy 10évig még simán maradhatnak. Elköszöntünk.
    Bárcsak mondhatnám tévedhetett és nem vette észre, hogy lyukas egy fogam és tömést kellene cserélni de ez már ~6éve volt. Nem ő tévedett. Hanem az a fogorvos aki megfúrta volna az egyik jó fogamat meg cserélte volna a töméseket nem kevés pénzért fölöslegesen. Nálam itt valami elpattant.
    Gondolom nem kell mondani de azóta is lejárok Pécsre a régi dokimhoz amíg él(élek) ő fogja csinálni az 1-2éves kontrollt és mindent.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák