Hirdetés

Aktív témák

  • kételkedem

    addikt

    válasz Boxiné #2741 üzenetére

    Tegnap este, mikor hallottam a híradóban, rögtön tudtam, hogy mennie kell, de azt nem hittem volna, hogy már ma reggel. Álszent, képmutató világunkban azt mondják, hogy a rendőrségnek nem feladata az elkövető nemzetiségi, faji hovatartozását vizsgálni, ilyen jellegű adatot nem gyűjthet. Ha egy házra rálőnek, ami nagyon sajnálatos és elítélendő cselekedet, akkor rögtön előjönnek a rasszista támadás kártyával, mondván, hogy szegény roma családot biztosan rasszista, fajgyűlölő támadás érte. Ez tudomásom szerint még egyszer sem bizonyosodott be, de az igen, hogy egy másik roma család áll a támadás hátterében. Ha az elkövetésnél nem említhetjük a származást, akkor az áldozatoknál miért központi kérdés, hogy milyen származású?
    A Lakatos Attila féle cigány emberekből kellene sok.
    Pásztor Albert r. kapitány nem sértegette a romákat, nem nyilvánított véleményt, tényeket közölt.
    Ilyenkor mindig elgondolkozom azon, hogy a számos roma szervezet, ombudsman, az integrációra adott milliárdok mennyire haszontalanok. A roma ügy farvizén meg lehet élni. Ha én egy roma integrációs irodát nyitok, pénzt kérhetek a működésre, tanulmány írásra, miközben semmiféle számonkérés nincs. Ha 20 év alatt sem mutatok fel semmit, vagy csak egy-két kivételes esetet, amikor egy roma fiatal elvégzi a főiskolát, már jó vagyok.

    Nem minősítem a cigányokat, nem akarok flém háborút, kérek mindenkit ne kezdjen el cigányozni, a PH! nem erre való!

    Elnézést a hosszú postért, de ki kívánkozott belőlem :)

    Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Aktív témák