Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz veze #92480 üzenetére

    a héten már küldik is a pénzt :D
    Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszolt a tranzakcióval kapcsolatos leveleimre, nagyon értékelem megértését a projekt iránt. Tájékoztatni akarom Önöket, ahogy az elején mondtam, hogy mindenképpen megveszem Öntől a hirdetést a megbeszéltek szerint, annak ellenére, hogy még nem vagy meggyőződve arról, hogy a megállapodás hogyan jön létre. Jelenleg azonban először azt a pénzt szeretném átutalni, amelyet a hirdetés megvásárlásához használok fel, diplomáciai kézbesítéssel az Ön országába, hogy miután megkapta a pénzt, átjövök az Ön országába két hét múlva, és kösse meg Önnel a hirdetés aláírását. Ezért van szükségem a segítségedre, hogy segítsek, hogy megérkezésem előtt megkapjam a pénzt (5.500.000 millió dollárt) az őrizetedben, hogy megvegyem a hirdetést, és a fennmaradó összeget arra használjam, hogy a szíriai válság miatt áthelyezzem befektetéseidet az országodba, míg Ön partnerségben lesz velem az ingatlanfejlesztés és -értékesítés vagy bármely jövedelmező üzlet területén az Ön országában. Ezért hozok ilyen hatalmas összeget az Ön országába befektetésként, valamint a hirdetés megvásárlásáért és kifizetéséért.
    pont a beruházáshoz. Biztosítani szeretném Önöket, hogy ez a tranzakció 100% -ban kockázatmentes, ha szeretné, hogy megállapodást kössünk, azonosítani tudja az üzlet legitimitásának megfelelő megerősítését.
    Kérjük, vegye figyelembe, hogy a Szíriai Átmeneti Tanács (NTC) jelenlegi szíriai reformjai miatt nem tudom hatékonyan és biztonságosan átutalni a pénzt banki átutalással Szíriából az Ön által kijelölt bankszámlára. Van azonban egy olyan megállapodásom, hogy az egész pénzt készpénzben az Ön országába költöztetem, ezért szükségem lesz rá, hogy megkapja azt, amiért azzal a befektetéssel hozza létre Önnel az országát. Biztosítani akarom Önöket, hogy a kézbesítés sikeresen megtörténik az Ön országából származó kellemetlenségek nélkül, mert a londoni diplomáciai ügynök, aki elhozza ezt a dobozt az Ön országába, mentelmi joggal rendelkezik, hogy gond nélkül szállítson egy ilyen küldeményt. Kiváncsi leszek a kényeztetésére, hogy együttműködjön a diplomáciai ügynökkel, amikor a doboz Londonban átutazik az Ön országába való indulás előtt, hogy ő tökéletesen elvégezze a dolgát, hogy sikeresen elhozza a dobozt.
    Kérem, engedje meg, hogy elmagyarázzam Önnek a szállítás rendjét. Minden héten egy Vöröskereszt segélyrepülőgép elhagyja Szíriát Európába, hogy visszaszállítsa a segélycikkeket Szíriába, így az összeget egy fémdobozba rejtik, és diplomáciai csomagként elküldik a Vöröskereszt repülőgépén keresztül Londonba. A csomag automatikusan diplomáciai mentességet élvez, amely megvédi a csomagot és annak fogadóját. Amikor Londonba száll, megbeszéltem egy londoni diplomáciai kézbesítő ügynökkel, aki felveszi a doboz kiszállítását a Vöröskereszt repülőgépéről, miután minden logisztikát sikeresen lezárt a vámhatósággal és a repülőtéri hatósággal, majd távozik a dobozt Londonból közvetlenül az Ön országában lévő címére a városához közeli repülőtéren keresztül. Gondosan átgondoltam ezt az elrendezést, és biztosíthatom Önöket, hogy nagy a bizalmam abban, hogy a szállítás zavartalanul, biztonságos rendben történik.
    A héten tudom küldeni a dobozpénzt. A szállításhoz teljes névre, teljes elérhetőségi címre, privát telefonszámra, nemre/életkorra és foglalkozásra van szükség, amelyeket átfogóan el kell küldenie nekem, hogy befejezze a doboz regisztrációját és a szállítási megállapodást a Vörös -szel. Keresztügynök Szíriában és a diplomáciai ügynökkel is, aki megkapja a dobozt a Vöröskereszt londoni ügynökétől, és végül áthelyezi az Ön országába átadás -átvétel céljából. Kívánom, hogy fogadja el ezt a megállapodást, mert őszintén kívánom, hogy a pénzt elvonjam az útból, mielőtt Szíriából az országába távoznék. Nem akarok elmenni anélkül, hogy először elköltöztetném a pénzt innen, hogy a megállapodás szerint megvásárolhassam tőled a hirdetést, és megállapíthassam a befektetésemet. Remélem megérted.
    Nagyra értékelem a belém vetett bizalmát, és szeretném biztosítani Önöket, hogy szigorúan betartom a megállapodásunkat, miután megkapta a pénzt, el kell távolítania a megbeszélt 20% -ot és a hirdetés pontos összegét. Remélem, megtartja a megállapodás részét, és a többit biztonságosan átadják nekem, amikor megérkezem az Ön országába a beruházási megállapodáshoz, amely a partnerem.
    Írjon nekem, amint elolvasta ezt a levelet. Ismét felveszem Önnel a kapcsolatot, hogy további szállítási feltételekkel szolgálhassak, mielőtt a doboz Szíriából Londonba indul, ha egyetért ezzel a megállapodással. Várom gyors válaszát. Később elküldöm a pénztárgép képeit, mert egyelőre a Vöröskereszt irodájában letétbe helyezik, el kell mennem az irodájukba, és le kell fotóznom a pénztárgépet, és továbbítani kell Önnek.
    Üdvözletem,
    Mrs. Ayman.

Új hozzászólás Aktív témák