Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz vizslakutya #77003 üzenetére

    Én meg egy 15K-s kapszulás nespresso most megnéztem, krups dilce gusto. :D gépet vettem, kaptam mellé egy marék kapszulát, vettem még pár dobozzal, és utána vettem egy halom utántölthető kapszulát, azokba 5 gramm kávé kell és finom kávé lesz belőle, talán valami nevetséges 20-30Ft-ra jön ki egy adag. Amennyiben az 5 grammnál többet töltenék, nyilván erősebb lesz, de gondolom kávéfüggő is a dolog.

    Na, a környék biztonságáról ennyit. Tegnap kint voltam az egyik autómnál az utcán, matattam benne, majd rácsuktam az ajtót. Este bejöttünk, aludtunk, majd délelőtt elmentünk Pestre egy másik autónkkal. Délután hazajöttem, tettem- vettem, majd az egyik udvarban állóval ki akartam állni, ahhoz viszont ezzel el kellett állni a bejáróról. A kulcsot sehol se találtam, mondom mi a franc.. Kimegyek, kocsi nyitva, kulcs a helyén bedugva, de már az akksi is csutkára lemerülve, mert persze a rádió is szólt benne egész éjjel. Senkinek se jutott eszébe belenézni se, nem hogy beülni, és elmenni vele. :D Szóval vannak ilyen városrészek is Szegeden. :D

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák