Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz lugosi #71134 üzenetére

    Valamit benézhettél, pont azt írta, hogy 60-760K lett volna a munkadíj, és 1 nap kétkezi melóért a 20K rendben van. De ez 1 órás meló lett volna, kiszállással, felszereléssel kettő.... Azért meg a 70 tényleg sok.. :U

    Amúgy meg, ha okos, van egy katás vállalkozása, és a bevétel 10%-át viszik el a terhek... Ne én legyek már a felelős azért, hogy nem jár utána, melyik bank olcsóbb, melyik adózási forma olcsóbb.... Ahogy sok minden más, ez is versenyhelyzetet teremt. Egy esetben nincs versenyhelyzet, ha a szaki tud valamit, amit mások nem. De itt erről szó sincs. Amúgy itt és most a tipikus alkalmazotti szemléletmód se jött be... :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Gergello

    addikt

    válasz lugosi #71134 üzenetére

    De milyen költségekről beszélsz ?

    Kettő áfa nélküli maszek embereke munkadíját hasonlítottam össze.

    Abban a munkás nadrágban egy vaskeretet tud megcsinálni szerinted ?
    Én nem alkalmazott vagyok, ne mutasd már be légyszives, hogy miként működik egy vállalkozás.

    Most mi ez a duma amúgy ? Védenéd azt az embert, aki a havi fizetését egy munkán, rajtam akarta bevasalni ? Az aki 20-at kért munkadíjra az szerinted szivességből dolgozoott ?
    Másik lehet azért kért annyit, mert 2 munkája van egy hónapban és abból akarja megkeresni a fizetését.

    Hogy van az szerinted, hogy ugyanarra a munkára van egy 50.000 ft-os meg egy 100.000 ft-os ajánlatom ? Ha ugyanazt a 25.000 Ft-os anyagköltséget nézem, akkor munkadíjban háromszoros különbség van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák