Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz DarkByte #64057 üzenetére

    Én ha eladni akartam, akkor az Aprón lévő legalacsonyabb áron hirdettem meg.
    Ha árulni akartad, jól csináltad. ;]

    Rick4: ha lemegy 50k-ra, engem is érdekelni fog... ;]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

  • Rick4

    félisten

    válasz DarkByte #64057 üzenetére

    Ha van fent 85-ért kb hasonló paraméterekkel, szerinted mi lesz a reális indok, hogy ezt vigyék 95-ért? :D Nekem is van rengeteg cuccot, mait fel se rakok, amíg van másik olcsóbban.... És van, van aki találta, szerezte, beszámolta, sürgős, persze, hogy olcsóbb lesz.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz DarkByte #64057 üzenetére

    A beszélgetésen kívül, csak néhány tapasztalat telefoneladással kapcsolatban, Szegeden/ről (tisztelet a kivételnek, azért jópár kivétellel találkoztam!)
    - alap, hogy te viszed, küldöd, ha máshol lakik a vevő, a te költségedre
    - a tartozékok ára pontosan 0 Ft, azaz ha 85-öt ér a telefon, és +15 ezret az utána hozzá vásárolt tartozékok, akkor a maximum ár 85 ezer Ft
    - ha a vevő lát egy tól-ig árat a neten (pl ultragáz állapotú romhalmaz 40e Ft, fóliás új 100, a tiéd nem fóliás, de teljesen karcmentes, akkor 40, maximum 45)
    - ha előre utalást kérsz csaló vagy,
    - ha utánvétet kérsz, az sokba kerül,
    - különben is vidd el neki személyesen, hogy kipróbálja,
    - minden dologra külön rákérdez, ami benne van a hirdetésben (pl. Telekomos 32 gigás eladó, akkor megkérdezi, hogy függő-e)
    - ha az adott telefonból létezik 8, 16, 32 gigás is (pl szif 4s), és te hirdetsz egy 32 gigásat, akkor a 8 gigás árát írja meg többször is üzenetben (konkrétan megtörtént)
    - hirdetsz valamit 50-re, akkor az legyen 35 és te állod a postát,
    - ha azt írod, hogy átvehető Szegeden, nincs posta stb., akkor simán beír egy olyat, hogy találkozzunk Pest és Szeged között félúton Szolnokon (!) mert ő úgyis megy családlátogatóba, hétvégén, és akkor csak az útiköltsége felét alkudja le az árból (az mellékes, hogy amúgy csak Szegedet írtál átvételnek, és közöd nincs Szolnokhoz - ez konkrétan szintén megtörtént),
    - vidd el egy általa megadott kocsmába, és ő nem tud ott lenni, de otthagyja a pénzt

    és még egyéb nyalánkságok. Sajnos mondhatnám azt, hogy elvétve vannak ilyenek, de sajnos nagyon magas százalékban találkozok ilyenekkel.

Új hozzászólás Aktív témák