Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz bitpork #61642 üzenetére

    Ugyan abban maradtunk, hogy befejeztük, de ismét leírnám. Amennyiben ki van téve a kapura egy matrica, hogy itt felvétel késül, a jóember elbattyoghat, hiszen nem kívánja a személyes képmásához fűződő jogait csorbítani. Amennyiben én minden tőlem telhetőt megtettem, hogy a tudomására hozzam, márpedig itt felvétel készül, és ő ennek ellenére marad, sót, elcsórja a kukámat, azt a ráutaló magatartást a bíróság joglemondó nyilatkozatként értékeli. Ez nem az, amire te gondolsz, hogy készítek akárkiről egy fotót az utcán, itt ki van téve, hogy felvétel készül, így mivel a tudomására van hozva, az égvilágon semmi baj sincs ezzel.
    Kb ugyanaz, mint amikor bemész egy üzletbe, és mindenhol kamera van, te rázod a lábad, hogy nem járulsz hozzá, hogy rajta legyél akármilyen felvételen? Mikor elmész tankolni, ugyanígy teszel? Persze, hogy nem. És áruld már el, hogy miért? Érdekes, engem egyáltalán nem érdekel, sőt: Ha bármivel megvádolnának, legyen csak bizonyíték, hogy ekkor meg akkor ott jártam.

    És akkor részemről végképp, és megváltoztathatatlanul lezárva a téma. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák