Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz tixem #33912 üzenetére

    Várja az öccázas ajánlatra. Manapság a mozi már nem a nézésről szól, hanem h mindenki az arcodba zabál, megtelefonál, meg artikulálatlanul és indokolatlanul röhög-pofázik :W

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

  • tisn

    addikt

    válasz tixem #33912 üzenetére

    várjak amíg kijön dvd-n öccázé

    Mar kijott! :D

    HWn irta valaki:

    Magyarország 2013, érdekesség:

    Egyik jóbarátom mondta, hogy hatalmas szerencséje van, mert egy piacon kiszúrta a World War Z DVD-jét. Felhúztam a szemöldököm, de mondta, hogy nyugi, mert valahol már kiadták lemezen, talán újságíróknak, és hogy teljesen "gyári" az egész, fólia volt, szépen nyomtatott tokkal, mindennel, ami csak kell. Miután megbeszéltük, hogy koccintunk a szülinapjára, gondoltam, nézzünk már bele, ha jó az első tíz perc, az lesz az ajándéka, hogy meghívom most szerdán ócsómozira. Kibontom a DVD-t (már érződött, hogy valami nem stimmel, nem fólia volt rajta, inkább fóliahegesztővel ráerőltetett uzsonnás zacskó, a kép, ami rajta volt a tokon, fakóbb volt, mint bármelyik gyári DVD-m. Berakjuk a lemezt és...

    Kamerás verzió! Ezer éve nem találkoztam ilyennel. Frankó menü, animált, MAGYAR, lehet választani feliratot (magyart NEM :D), két hangsávot (RUSZKI - angol :DDD - tesztelés után kiderült, hogy mind a kettő moziban felvett), a képet pedig nem csak, hogy moziban vették fel (belógó fejek, háttérzaj) de ráadásul 3D-s vetítésről, mindennek szellemképe van :DDDD Fantasztikus, mikor megkérdeztem tőle - aki még mindig döbbenten ült a képet bámulva - hogy ezt honnét, hát a király utcában, egy skodából árulták a mozifilmeket természetesen az eladó (nevezzük Lakatos Kolompárnak) megesküdött mindenre, hogy ezek eredeti DVD-k, a FÜLÖPSZIGETEKRŐL, mert ott NINCSENEK MOZIK ezért mindent egyből gyári DVD-n adnak ki, csak azért nem kerül ki a netre (figyelj!) mert a FÜLÖPSZIGETIEK TUDJÁK, MEKKORA SZERENCSÉJÜK VAN A LEMEZES MEGJELENÉSÉRT, ÉS NEM ÉLNEK VELE VISSZA. 2500 forintot (!!!) fizetett ki érte, én meg kiröhögtem.

Új hozzászólás Aktív témák