Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Rolly #29044 üzenetére

    - az sms üzenetek görgetése közben az üzenet eltűnik és valami betöltés folyamatban szöveget ír ki,

    Szimplán elég lenne egy komolyabb hardverrel ellátott készüléket venned, vagy csak nem kínaiban gondolkodni.. Én ilyen még a régi x10 minimnél se láttam soha, pedig ott nem túl komoly a belsőrész....

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Kombat

    őstag

    válasz Rolly #29044 üzenetére

    "- a másik apróság az, hogy pl üzeneteknél nem jöttem rá, hogy hogyan tudok a userhez ugrani a kapcsolatokhoz..."

    Megnyitod az üzenetet és a megjelenő fejlécre ráböksz. (ahol a feladó neve és telszáma szerepel) ;)

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Rolly #29044 üzenetére

    Androidon most hirtelen két dolog ami kiakasztott:
    - az sms üzenetek görgetése közben az üzenet eltűnik és valami betöltés folyamatban szöveget ír ki, s így sokkal rosszabb / lassabb keresni a 20-50 sms között ami egy folyamban van.

    Nem vagyok régi android felhasználó, 2 készülékem volt ilyen eddig (xperia mini pro, note 2), de egyiknél se tapasztaltam ilyet. Pedig rohadt sokat sms-ezek rajta, havi 300 sms jár az előfizetés mellé, amit általában arra használok el, hogy 2 haverommal, akiknek nincs messengerük, ellenben céges előfizetésük igen, sms-ben csetelünk (amit normális ember manapság gtalkon, skypeon vagy más hasonló módon intéz). Még soha nem futottam bele egyik telefonomnál se ebbe a hibába, pedig szegény kis xperia nem egy erős hardver.

    - a másik apróság az, hogy pl üzeneteknél nem jöttem rá, hogy hogyan tudok a userhez ugrani a kapcsolatokhoz...

    Az a jó ebben, hogy az ilyen user errorokért is a rendszer felel.
    Az én telefonomon ez pl konkrétan úgy működik, hogy ha egy sms-ot olvasok, akkor ha a megnyitott sms-nél a fülemhez tartom a telefont akkor automatikusan hívja a számot (persze beállítás kérdése). Ennél nem hiszem hogy lehetne egyszerűbb, esetleg csak gondolatvezérléssel. :D Egyébként meg beállítások gomb az sms-ben (nem tudom mi a hivatalos neve, van a vissza, a kilép, meg ez a harmadik androidos gomb, na az) és Névjegy megtekintése. Szerintem ez sem nehéz.

    Wp-s teló volt a kezemben, érdekes dolog volt, mert általában érdekelnek a kütyük de a wp-s teló konkrétan unalmas volt, és nem váltott ki belőlem semmilyen érdeklődést. Ritka, sőt szerintem szinte megismételhetetlen, hogy egy kütyüt 2-3 perc után unjak. Fájna 1-2 évig használni. Ennyire unalmas a maga korában még a nokia 2110-em lehetett, de talán az sem mert akkor még az hogy mobilteló nagyon új volt nekem.

Új hozzászólás Aktív témák