Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz csoszogi #79695 üzenetére

    Igazad van a betongolyó a nagybaninál van. Mióta nem járok az Auchanba, talán 5-6x jártam arra...

    A csapatás az konkrétan mi? Ez lenne? [link] :D

    Én is az óvatosság híve vagyok, talán az elmúlt 22 év igazol is ebből valamit, a többiek mozgásából sok kiderül, keresem a szemkontaktot, stb. De ez más dolog ahhoz képest, hogy sokan végig tudnak menni egy úton, és mások mentenek folyamatosan.. :D Utóbbi esetben is el lehet vezetni huszonévet balesetmentesen. :D

    Amúgy van a dolgoknak egy másik fokmérője, hogy hány órát tudsz egyfolytában vezetni, volt már olyan, hogy reggel 6-kor indultam, 9-kor Budakeszin beültem egy autómentőbe, kimentem a svájci határ mellé, 6-kor ott voltam, felhúztam egy autót, másnap reggel 6-ra Szegeden voltam vele, aztán irány vissza Budakeszi, autó lead, majd jöttünk haza, délután 3-ra értünk haza, volt, hogy reggel 8-kor keltem London mellett, egész nap caplattunk, este 8-kor irány Dover, átkompoltunk, majd irány Párizs, és reggel 6-ig meg se álltunk. De a 24 órás vezetések szinte bármikor előfordulnak. az meg, hogy egy 900-1000 km-es körre kell mennem, és 16-18 órákat megyek, szinte minden hétre jut. Ha ez nem megy zsigerből, akkor 10-12 óra után már nem fogsz tudni koncentrálni, és hibázol. Még csak az se kell, hogy másik autó legyen a környéken, elég elnézni egy kanyartempót, lemenni az útról, kész a baj.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák